-20%

Люстра стельова на 4 лампочки 26165 Хром 21х48х70 см. код 4243020
2 406 ₴
1 925 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4243020
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова люстра, корпус металевий кольору хром. Плафони скляні білого кольору діаметром 12 см. Патрон Е27. Кріплення до стелі на планку, основа розміром 12х12 см.
Стельові люстри - це практичність, легкість та простота. Вибирайте стельову люстру за розміром та кількістю плафонів, таку, яка найкраще підійде до розміру та стилю саме вашого приміщення. Стельову люстру можна купити і у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій.
- Висота, см: 21
- Ширина, см: 48
- Діаметр/довжина, см: 70
- Матеріал плафона: Скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Хром, чорний
- Кількість джерел світла: 4
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 см |
| Довжина: | 70 см |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір корпусу | Хром |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 925 ₴



