-20%

Люстра підвісна на 1 лампочку 28271 Білий 45-150х40х33 см. код 5157051
7 919 ₴
6 335 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5157051
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник на одну лампочку, регулюється висота, патрон E27, корпус абажура виготовлений з гіпсової суміші і має структурну поверхню, розміри абажура 40х40х33 см, кріплення до стелі на планку, основа діаметром 12 см.
Підвісні люстри - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Підвіси прості за формою та зручні у догляді, також оснащені механізмом, що дозволяє змінювати висоту.
- Висота, см: 45
- Ширина, см: 40
- Діаметр/довжина, см: 33
- Матеріал плафона: Полімерна суміш
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Білий
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см |
| Довжина: | 33 см |
| Матеріал плафона | Полімерна суміш |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 335 ₴







