
Люстра світлодіодна підвісна LED світильник для квартири на стелю лед 28384 Білий 30-180х20х20 см. код 5219675
2 994 ₴
2 395 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5219675
Декоративна підвісна LED люстра у вигляді кулі, що стане стильним акцентом в інтер’єрі та створить м’яку атмосферну підсвітку. Металевий корпус білого кольору виконаний у формі сфери діаметром 20 см та доповнений вбудованими світлодіодами з нейтральним світлом. Потужність 1,5 Вт робить модель ідеальною саме для декоративного освітлення, підсвітки зони відпочинку, спальні, коридору або кафе. Висота підвісу регулюється від 30 до 180 см, що дозволяє використовувати люстру як при стандартних, так і при високих стелях. Кріплення до стелі здійснюється на монтажну планку з основою діаметром 10 см. Стильне рішення для сучасних та дизайнерських інтер’єрів.
Світлодіодні люстри додають у ваш інтер'єр стильність та комфорт. Світлодіодна люстра при будь-якій напрузі світить з однаковою яскравістю і не боїться незначних стрибків напруги. Світлодіодні стельові люстри для квартири або комерційного приміщення не нагріваються під час інтенсивної експлуатації і зберігають первісний вигляд протягом усього терміну служби. На всі моделі виробник дає гарантію як доказ якості. Світлодіодні LED люстри не завдають шкоди здоров'ю користувача та навколишньому середовищу. У люстрах налагоджено пасивну систему відведення тепла, вони не нагрівають корпус пристрою, тому відмінно підходять для натяжних стель, настільки чутливих до нагрівання. Конструкція світильників виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють токсинів під час експлуатації. LED люстри - це дуже економічний на сьогоднішній день варіант освітлення, оскільки з кожним роком питання економії електроенергії стають все актуальнішими.
- Висота, см: 30
- Ширина, см: 20
- Діаметр/довжина, см: 20
- Матеріал плафона: Метал
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Білий
- Кількість джерел світла: вбудовані світлодіоди
- Потужність, Вт (макс): 1 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 395 ₴






