
Люстра світлодіодна підвісна LED світильник для квартири на стелю лед 28377 Чорний 30-150х47х47 см. код 5219668
6 744 ₴
5 395 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5219668
Сучасна підвісна люстра з оригінальним дизайном у стилі «планета», яка поєднує класичне та LED-освітлення. Центральний скляний плафон діаметром 20 см із патроном E27 створює основне м’яке світло, а декоративне акрилове кільце діаметром 47 см з вбудованим LED-модулем забезпечує рівномірне нейтральне освітлення 4000K потужністю 35 Вт. Висота підвісу регулюється від 30 до 150 см, що дозволяє адаптувати люстру під різну висоту стелі та формат приміщення. Кріплення до стелі здійснюється на хрестовину з основою діаметром 13 см. Ефектне та функціональне рішення для вітальні, спальні або обідньої зони.
Світлодіодні люстри додають у ваш інтер'єр стильність та комфорт. Світлодіодна люстра при будь-якій напрузі світить з однаковою яскравістю і не боїться незначних стрибків напруги. Світлодіодні стельові люстри для квартири або комерційного приміщення не нагріваються під час інтенсивної експлуатації і зберігають первісний вигляд протягом усього терміну служби. На всі моделі виробник дає гарантію як доказ якості. Світлодіодні LED люстри не завдають шкоди здоров'ю користувача та навколишньому середовищу. У люстрах налагоджено пасивну систему відведення тепла, вони не нагрівають корпус пристрою, тому відмінно підходять для натяжних стель, настільки чутливих до нагрівання. Конструкція світильників виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють токсинів під час експлуатації. LED люстри - це дуже економічний на сьогоднішній день варіант освітлення, оскільки з кожним роком питання економії електроенергії стають все актуальнішими.
- Висота, см: 30
- Ширина, см: 47
- Діаметр/довжина, см: 47
- Матеріал плафона: Пластик, скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Чорний
- Кількість джерел світла: вбудовані світлодіоди
- Потужність, Вт (макс): 35 (споживана)
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 5 395 ₴








