-20%

Люстра світлодіодна підвісна LED світильник для квартири на стелю лед 26300 Золото 35-65х25х100 см. код 4271680
5 944 ₴
4 755 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4271680
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна люстра в металевому корпусі золотого кольору зі світлими кільцями і білими матовими плафонами. Висота люстри регулюється завдяки металевим стійкам і тросу, кільця діаметром 20 і 26 см, в кільця вбудовані світлодіоди, 4 плафони діаметром 9 і 12 см з цоколем G9.
Стельові люстри - це практичність, легкість та простота. Вибирайте стельову люстру за розміром та кількістю плафонів, таку, яка найкраще підійде до розміру та стилю саме вашого приміщення. Стельову люстру можна купити і у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій.
- Висота, см: 35
- Ширина, см: 25
- Діаметр/довжина, см: 100
- Матеріал плафона: Скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Золото
- Кількість джерел світла: 4
- Потужність, Вт (макс): 5
- Тип патрона: G9
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Довжина: | 100 см |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір корпусу | Золото |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755 ₴




