-20%

Люстра підвісна на 1 лампочку 26630 Золото 35-140х30х30 см. код 4505924
6 575 ₴
5 260 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4505924
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний горизонтальний світильник з дивним склом смарагдового кольору. Діаметр 30 см, мінімальна висота 35 см, максимальна висота 140 см, цоколь Е27 на одну лампу (максимальна лампочка це 8 Вт), фурнітура золото, скло смарагдового кольору, кріпильна монтажна планка 10 см.
Підвісні люстри - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Підвіси прості за формою та зручні у догляді, також оснащені механізмом, що дозволяє змінювати висоту.
- Висота, см: 35
- Ширина, см: 30
- Діаметр/довжина, см: 30
- Матеріал плафона: Скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Смарагдовий
- Колір корпусу: Золото
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 8
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Довжина: | 30 см |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір корпусу | Золото |
| Колір плафона | Смарагдовий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 260 ₴








