-20%

Люстра стельова на 18 лампочок 26430 Білий 30-65х120х120 см. код 4387431
14 106 ₴
11 285 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4387431
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна трубчаста люстра з регулюючими плафонами доступна в чорному і колишньому кольорі корпусу на 18 лам. Діаметр 120 см, висота регулюється завдяки комплектним стійкам 57 см, довжина ріжків 50 см, цоколь G9. Можна регулювати кут нахилу плафона, кріпильна монтажна планка.
Стельові люстри - це практичність, легкість та простота. Вибирайте стельову люстру за розміром та кількістю плафонів, таку, яка найкраще підійде до розміру та стилю саме вашого приміщення. Стельову люстру можна купити і у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій.
- Висота, см: 30
- Ширина, см: 120
- Діаметр/довжина, см: 120
- Матеріал плафона: Метал
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Білий
- Кількість джерел світла: 18
- Потужність, Вт (макс): 5
- Тип патрона: G9
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 18 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Довжина: | 120 см |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 285 ₴



