-20%

Ліхтар настінний 25427 Чорний 35х11х10 см. код 3704922
1 131 ₴
905 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3704922
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дані світильники використовують не тільки для прикраси та зовнішнього освітлення будинку, але також для встановлення їх по периметру паркану, у альтанках, для підсвічування входів та в'їздів - словом скрізь, де потрібно освітлення. Корпус ліхтаря виготовлений із зносостійкого матеріалу: алюмінію та скла. Дані ліхтарі мають класичний та сучасний дизайн та підійдуть до екстер'єру практично будь-якого будинку.
- Висота, см: 34
- Ширина, см: 11
- Діаметр/довжина, см: 10
- Матеріал плафона: Пластик
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Прозорий
- Колір корпусу: Золото зістарене, чорний або мідний
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркаса | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см |
| Довжина: | 10 см |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴


