-20%

Настільна лампа 25698 Чорний 48х23х23 см. код 3638016
2 919 ₴
2 335 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3638016
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа освітлює невеликий простір, її світло спрямоване так, щоб добре освітлювати тільки поверхню столу або тумбочки. Встановлюється на стіл без будь-яких додаткових кріплень. При виборі лампи звертайте увагу на світловий потік та потужність.
- Висота, см: 48
- Ширина, см: 23
- Діаметр/довжина, см: 23
- Матеріал плафона: Тканина
- Матеріал корпусу: Метал, шкіра, скло
- Колір плафона: Бежевий
- Колір корпусу: Чорний, коричневий або білий, хром
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48 см |
| Довжина: | 23 см |
| Матеріал каркаса | Метал, шкіра, скло |
| Матеріал плафона | Тканина |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 335 ₴




