-20%

Люстра підвісна на 1 лампочку 27778 Латунь 37-150х15х15 см. код 4877828
2 469 ₴
1 975 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4877828
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник на одну лампочку, висота регулюється, корпус металевий, скляний плафон діаметром 15 см, патрон E27, кріплення до стелі на планку, основа діаметром 10 см.
Підвісні люстри - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Підвіси прості за формою та зручні у догляді, також оснащені механізмом, що дозволяє змінювати висоту.
- Висота, см: 37
- Ширина, см: 15
- Діаметр/довжина, см: 15
- Матеріал плафона: Скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Чорний або латунь
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 15 см |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір корпусу | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴






