
Електропростирадло з кольоровим малюнком OMUR Байка Туреччина 120x155 см 55203 Квіти зелена код 4431662
831 ₴
665 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4431662
Електропростирадло OMUR
Електричне простирадло OMUR — це абсолютно безпечна у застосуванні електрогрілка-простирадло, яка має тривалий термін експлуатації. Застосовується для обігріву всього тіла в холодну пору року або за потребою. Її застосування забезпечить гарне самопочуття, полегшить біль, покращить сон. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Це дозволяє вам із задоволенням відпочити в теплому ліжку всього за кілька хвилин після включення електропростирадла. Виготовлена з м'якої та ніжної байки. Електропростирадло OMUR забезпечує рівномірний розподіл тепла на всій площі простирадла. Рекомендується для людей, які дбають про своє здоров'я. Заспокоює невралгії, допомагає розслабити м'язи та покращує кровообіг. Рекомендується при лікуванні симптомів артриту та ревматизму.
Характеристики:
- Тип: електропростирадло
- Тип живлення: від мережі 220 В
- Матеріал: байка
- Кількість зон нагріву: 1
- Кількість режимів нагрівання: 2
- Потужність споживання: 88 Вт
- Мінімальна температура: 35
- Мінімальна температура: 50
- Час нагріву: 10 хв
- Розмір: 120x155 см
- Країна виробника: Туреччина
- Виробник: OMUR
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OMUR |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Машинне прання | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розмір | Двоспальний |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні простирадла |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання | 10 хв |
| Довжина: | 155 см |
| Максимальна температура нагрівання | 50 град. |
| Матеріал | Байка |
| Мінімальна температура нагрівання | 35 град. |
| Споживана потужність | 88 Вт |
| Серія | Зелений |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 665 ₴

