-20%

Люстра підвісна LOFT на 6 лампочок 26833 Чорний 30-150х20х91 см. код 4529857
3 494 ₴
2 795 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4529857
+380 (63) 151-10-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова підвісна в стилі LOFT (лофт) в металевому корпусі чорного кольору. Висота 30 см, довжина 91 см, плафон металевий, цоколь Е27, основа 6х60 см, кріплення на планку, споти з поворотним механізмом.
Підвісні люстри в стилі "лофт" - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Підвіси прості за формою та зручні у догляді, також оснащені механізмом, що дозволяє змінювати висоту.
- Висота, см: 30
- Ширина, см: 20
- Діаметр/довжина, см: 91
- Матеріал плафона: Метал
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Чорний
- Колір корпусу: Чорний
- Кількість джерел світла: 6
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: E27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см |
| Довжина: | 91 см |
| Матеріал плафона | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴










