
Люстра стельова на 1 лампочку 28383 Латунь 52-82х15х15 см. код 5219674
4 119 ₴
3 295 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5219674
Цей елегантний світильник стане справжньою окрасою інтер’єру, поєднуючи в собі благородний блиск металу та гру світла у склі. Плафон циліндричної форми (15х28 см) виконаний з прозорих скляних паличок, які створюють неймовірні світлові відблиски та затишну атмосферу. Корпус виготовлений з якісного металу в актуальному відтінку «латунь». Завдяки комплекту стійок (20+30 см) ви можете легко регулювати висоту підвісу відповідно до ваших потреб. Світильник оснащений стандартним патроном E27, надійно кріпиться на планку (основа 10 см) і ідеально підходить для акцентного освітлення вітальні, спальні чи обідньої зони.
Стельові люстри - це практичність, легкість та простота. Вибирайте стельову люстру за розміром та кількістю плафонів, таку, яка найкраще підійде до розміру та стилю саме вашого приміщення. Стельову люстру можна купити і у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій.
- Висота, см: 52
- Ширина, см: 15
- Діаметр/довжина, см: 15
- Матеріал плафона: Скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Прозорий
- Колір корпусу: Латунь
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: Е27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Колір корпусу | Латунь |
- Ціна: 3 295 ₴






