
Люстра світлодіодна стельова LED світильник для квартири на стелю лед 28381 Чорний 15х50х50 см. код 5219672
4 581 ₴
3 665 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5219672
Сучасна LED-люстра у витонченому чорному металевому корпусі — ідеальне поєднання футуристичного дизайну та функціональності. Завдяки силіконовому розсіювачу світло м’яко та рівномірно заповнює простір, а три режими світіння (холодне, тепле та нейтральне) дозволяють миттєво змінювати атмосферу в кімнаті. Модель має діаметр 50 см, загальну потужність 56 Вт (2*28 Вт) та надійне кріплення на планку з основою 20 см. Елегантне рішення для інтер’єрів у стилі мінімалізм, лофт або хай-тек.
Світлодіодні люстри додають у ваш інтер'єр стильність та комфорт. Світлодіодна люстра при будь-якій напрузі світить з однаковою яскравістю і не боїться незначних стрибків напруги. Світлодіодні стельові люстри для квартири або комерційного приміщення не нагріваються під час інтенсивної експлуатації і зберігають первісний вигляд протягом усього терміну служби. На всі моделі виробник дає гарантію як доказ якості. Світлодіодні LED люстри не завдають шкоди здоров'ю користувача та навколишньому середовищу. У люстрах налагоджено пасивну систему відведення тепла, вони не нагрівають корпус пристрою, тому відмінно підходять для натяжних стель, настільки чутливих до нагрівання. Конструкція світильників виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють токсинів під час експлуатації. LED люстри - це дуже економічний на сьогоднішній день варіант освітлення, оскільки з кожним роком питання економії електроенергії стають все актуальнішими.
- Висота, см: 15
- Ширина, см: 50
- Діаметр/довжина, см: 50
- Матеріал плафона: Силікон
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Чорний
- Кількість джерел світла: вбудоване LED освітлення
- Потужність, Вт (макс): 2*28 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 56 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Силікон |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 3 665 ₴








