
Люстра світлодіодна підвісна LED світильник для квартири на стелю лед 28378 Хром 50-160х40х40 см. код 5219669
4 656 ₴
3 725 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5219669
Підвісна LED люстра із оригінальним геометричним дизайном стане стильним акцентом сучасного інтер'єру. Металевий корпус у кольорі хром виконаний у формі просторової об'ємної конструкції діаметром абажура 40 см і оснащений вбудованими світлодіодами. Потужність 9 Вт забезпечує м'яке нейтральне світло, комфортне для повсякденного використання та декоративного підсвічування. Висота підвісу регулюється від 50 до 160 см, що дозволяє легко адаптувати люстру під різну висоту стелі. Кріплення до стелі робиться на монтажну планку з основою діаметром 11,5 см. Ідеальне рішення для кухні, коридору, спальні або зонального освітлення.
Світлодіодні люстри додають у ваш інтер'єр стильність та комфорт. Світлодіодна люстра при будь-якій напрузі світить з однаковою яскравістю і не боїться незначних стрибків напруги. Світлодіодні стельові люстри для квартири або комерційного приміщення не нагріваються під час інтенсивної експлуатації і зберігають первісний вигляд протягом усього терміну служби. На всі моделі виробник дає гарантію як доказ якості. Світлодіодні LED люстри не завдають шкоди здоров'ю користувача та навколишньому середовищу. У люстрах налагоджено пасивну систему відведення тепла, вони не нагрівають корпус пристрою, тому відмінно підходять для натяжних стель, настільки чутливих до нагрівання. Конструкція світильників виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють токсинів під час експлуатації. LED люстри - це дуже економічний на сьогоднішній день варіант освітлення, оскільки з кожним роком питання економії електроенергії стають все актуальнішими.
- Висота, см: 50
- Ширина, см: 40
- Діаметр/довжина, см: 40
- Матеріал плафона: Метал
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Хром
- Колір корпусу: Хром
- Кількість джерел світла: вбудовані світлодіоди
- Потужність, Вт (макс): 9 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Хром |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
- Ціна: 3 725 ₴






