
Світильник настінний/стельовий 28369 Чорний 5х60х60 см. код 5219660
5 944 ₴
4 755 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5219660
Настінно-стельовий LED світильник із реалістичною імітацією поверхні Місяця у формі тонкого півмісяця. Металевий корпус і фактурна полімерна вставка створюють глибокий об’єм і виразний декоративний ефект. Діаметр 60 см. Потужність 2×22 Вт з можливістю вибору теплого, холодного або нейтрального світла. Кріплення на монтажну планку довжиною 13 см. Оригінальний акцент для спальні, дитячої, вітальні чи атмосферних інтер’єрів.
Світильники настінні та стельові – справжня прикраса домашнього інтер'єру. Світильники використовуються для організації невеликого підсвічування в кімнаті, коридорі, дитячій і навіть на кухні. Їх також можна використовувати як декоративні елементи інтер'єру. Настінні світильники в спальні розташовують по обидва боки ліжка, якщо в кухні доречно виглядатимуть на стіні біля обіднього столу. При виконанні якоїсь роботи не яскраве світло від таких приладів дозволяє не заважати іншим членам сім'ї, які перебувають у кімнаті. Для правильного підбору світильника потрібно визначитися з основною метою їхнього придбання і далі просто покластися на власний смак у виборі зовнішнього вигляду.
- Висота, см: 5
- Ширина, см: 60
- Діаметр/довжина, см: 60
- Матеріал плафона: Силікон
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Чорний
- Кількість джерел світла: вбудоване LED освітлення
- Потужність, Вт (макс): 2*22 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 44 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Силікон |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 4 755 ₴








