
Люстра світлодіодна стельова LED світильник для квартири на стелю лед з пультом 28371 Білий 16х82х82 см. код 5219662
6 831 ₴
5 465 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5219662
Сучасна стельова LED люстра з ефектним дизайном із трьох світлових кілець. Металевий корпус у білому кольорі доповнений RGB-підсвіткою, що дозволяє створювати різні світлові сценарії та атмосферу в приміщенні. Акриловий розсіювач забезпечує рівномірне та комфортне освітлення. Потужність — 2×55 Вт. Доступні тепле, нейтральне й холодне світло, режим нічника та керування з пульта. Три кільця діаметром по 50 см формують сучасний об’ємний вигляд. Кріплення до стелі — на планку з основою діаметром 22 см. Практичне та стильне рішення для сучасних інтер’єрів.
Світлодіодні люстри додають у ваш інтер'єр стильність та комфорт. Світлодіодна люстра при будь-якій напрузі світить з однаковою яскравістю і не боїться незначних стрибків напруги. Світлодіодні стельові люстри для квартири або комерційного приміщення не нагріваються під час інтенсивної експлуатації і зберігають первісний вигляд протягом усього терміну служби. На всі моделі виробник дає гарантію як доказ якості. Світлодіодні LED люстри не завдають шкоди здоров'ю користувача та навколишньому середовищу. У люстрах налагоджено пасивну систему відведення тепла, вони не нагрівають корпус пристрою, тому відмінно підходять для натяжних стель, настільки чутливих до нагрівання. Конструкція світильників виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють токсинів під час експлуатації. LED люстри - це дуже економічний на сьогоднішній день варіант освітлення, оскільки з кожним роком питання економії електроенергії стають все актуальнішими.
- Висота, см: 16
- Ширина, см: 82
- Діаметр/довжина, см: 82
- Матеріал плафона: Акрил
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Білий
- Кількість джерел світла: вбудоване LED освітлення
- Потужність, Вт (макс): 2*55 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Є
- Нічне підсвічування: 3 кольори
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 110 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 82 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Акрил |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 5 465 ₴









